Bezpłatni doradcy finansowi i kredytowi

Open Finance - opinie

Łódź

m - 2011-01-02
Szybko i sprawnie dla mnie ok

lublin

Mycool - 2010-12-31
Super. Po prostu rewelacja. Bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie. Wszystkiego można dowiedzieć się, i to za darmo, a to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. Zarówno inwestycje, jak i kredyt hipoteczny.. wszystko w jednym miejscu. Bardzo polecam..

Warszawa

Piotr - 2010-12-27
Pan doradca, zainteresowany był tylko produktem z którego ma największą prowizję, miał \"w poważaniu\" moją chęć skorzystania z prostej lokaty krótkoterminowej, mało tego, słowem nie czuł potrzeby poinformownia mnie o nowej lepszej lokacie która weszła 3 dni po mojej wizycie. To nie są doradcy tylko sprzedawcy. Z dbaniem o klienta nie ma to nic wspólnego.

Lubin

Emilia - 2010-11-22
Profesjonalna i rzetelna obsługa doradcy p. Krzysztofa. Fachowość, kultura i życzliwość. Uzyskałam pozytywną decyzję, niezbędne informację na każdym etapie sprawy i zaoszczedziłam wiele czasu. Wszystkim polecam pomoc doradców z Open Finanse w Lubinie woj. dolnośląskie. Panie Krzysztofie, dziękuję za fachowość.

Szczecin

Agnes - 2010-10-11
Polecam spotkanie z Panem Tomaszem ze Szczecina, oddział przy ul. Wyszyńskiego!!! Kompetencja, wiedza i szybka pomoc w załatwieniu kredytu. Dodatkowo dobry kontakt i elastyczność.

Warszawa

Marek - 2010-10-03
Pierwsze spotkanie było bardzo profesjonalne, jak już znalazłem nieruchomość doradca naciskał abym wziął kredyt z odroczoną spłatą odsetek pół w dół czy coś takiego, jakoś to nazwał, jak sobie to sam w domu policzyłem z ciotką która pracuje w pkobp to po dwóch latach takiej przyjemności miał bym kredyt o 15 % większy od tego który wziopłem z banku i dużo wyższą ratę - nie skorzystałem bo to naciągacze i radzę uważać a dziewczynka ładna w koszulce z białym kołnieżykiem jak aniołek a tak mnie chciała wydoić.

Poznań

Janusz - 2010-08-24
Szybko i fachowo, bardzo mi pomogli bo kredyt załatwiłem w dwa tygodnie a jak bym miał chodzić po bankach to trwało by to chyba 3 miesiące

Warszawa

Paweł - 2010-07-30
Totalny nieprofesjonaliz, pozorn uprzejmość a w prktyce bałagan jakich mało. Nie dosyłają potwierdzeń awarcia lokat sygnowanych przez bank więc nie wiadomo co z tymi pieniędzmi robią. Pod pozorem miłej powierzchowności absolutna nirzetelność i nieprofesjonalizm.

Warszawa

Anna - 2010-07-27
Na początku wydawało się, że będzie szybko, sprawnie i fachowo, po czym szarpaliśmy się 4 miesiące z panem doradcą, który nie odbierał nigdy telefonów, oddzwaniał po paru dniach, odkładał wszystko na ostatnią chwilę i gubił powierzone mu dokumenty. Na pewno nie polecam.

olsztyn

lena - 2010-07-06
nie polecam. doradztwo powierzchowne - po czym Pani poszła na urlop. zastępczyni - asystentka tragedia- jedyne co mówiła to - \"musicie Państwo bezpośrednio z bankiem rozmawiać\"-to jest ta tza. \"osobista opieka i pomoc w negocjacjach\". ostatecznie wiele istotnych kwestii wyszło na jaw dopiero przy sporządzaniu umowy z bankiem. dla mnie lipa i zadna rewelacja. takich porad których nam udzielono można sie dowiedzieć z kalkulatorów kredytowych...

Lublin

monika - 2010-01-23
Nawet fajnie, miło, pan mi wyjasnił ile tak naprawde mozna zyskac na lokatach byłam rozczarowana ze tak mało po tych wszystkich odtraceniach, ale zaproponował inną formę oszczedzania nad którą sie zastanawiam, polecam spotkanie chociazby tylko w celach informacyjnych, mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec

Kraków

Piotr - 2009-12-25
Bardzo fachowe wsparcie w zakresie tego co jest w danym momencie dostępne na rynku z lokat i kredytów, (osobiście polecam kontakt z p.Arturem na ul.Stradomska). Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do spotkania to polecam bo takie spotkanie nic nie kosztuje a korzyści z podjętych decyzji są warte poświęcenia kilkudziesięciu minut na rozmowę.

- 2009-11-22
ok, polecam spotknie z Panem Markiem z Poznania, informacje o kredcie uzyskałam w szybki sposób.

Warszawa

Sussana - 2009-02-09
Mi i mężowi doradzał pan z Warszawy. Fachowo i rzetelnie. Złożyliśmy u niego papiery i czekamy na decyzję 5 banków. Jak chodziliśmy sami się dowiadywać to potrzebne były krople uspakajające. Przykład: Pytałam w banku Pekao SA o możliwości kredytowe - max.279tys na 30 lat a jak byśmy chcieli rodzina na swoim to jedno musi być bezrobotne.... Bank Pekao SA oddział w Pułtusku - 300tys to na dowód Państwo dostaną, a skoro potrzeba więcej to muszą przejść papiery przez centrale - ale problemu nie będzie. Jeden bank - różne oddziały - różne informacje! Zwariować mozna było! A z OF spokój luzik, pan nam wszystko wytłumaczył, uspokoił i załatwia nam teraz kredyt:)

poznań

patryk - 2008-05-15
doradca open finance bardzo profesjonalnie przedstawił i wyjaśnił sprawę kredytu hipotecznego. Polecam chłopaka z Kupca Poznańskiego.

Zielona Góra

ads - 2008-05-15
Nawet jeśli ktoś nie weźmie kredytu przez tą firmę to radzę tam pójść. A najlepiej jak już zwiedzisz kilka banków. Odpowiedzą na wszystkie wątpliwości, a co najważniejsze jest to dobra możliwość porównania kilu ofert na rynku w jednym miejscu i to nie tylko jeśli o % które jak zauważyłem jest najmniej istotne przy kredycie hipotecznym, bo jak się przekonałem w OF najlepsze % bank potrafi odbić sobie na wszelkiego rodzaju ubezpieczeniach. Ogólnie po wizycie w OF która trwała około 90minut doszedłem do tych samych wniosków co po kilku dniach łażenia po bankach.

Warszawa

janek - 2007-09-19
Szybko porownali wszystkie oferty kredytowe bankow. Spedzilbym wiele godzin znajdujac te informacje samemu.

warszawa

jakub - 2007-07-28
to sprzedawcy i posrednicy a nie doradcy, chceli mi wcisnac wszystko co mieli pod reka...

Kraków

Remigiusz - 2007-06-24
Porady na miejscu i bardzo fachowe. Jednak chciałbym zbudować swój portfel inwestycyjny w oparciu o oszczędzanie, a nie zawieranie nowych kredytów.

Poznań

Marek - 2007-06-09
Przyjazny doradca, wyjaśnił mi możliwości inwestycji. Bardzo pomocne spotkanie.

Dopisz swoją opinię

Korzystałeś z usług Open Finance? Podziel się swoimi wrażeniami.
Komentarze są jest moderowane.

W jakim mieście korzystałeś z ich usług?

Twóje imię lub ksywka:

Twoje wrażenia: